امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

6:56:34 PM 1399 / 03 / 15
 
اخبار اداره رفاه کارکنان

فراخوان دومین دوره المپیاد ورزشی کارکنان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی-بانوان

به گزارش مسئول اداره رفاه کارکنان مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و سازمان های تابعه، برای دومین سال متوالی در مرداد و شهریورماه سال جاری و به میزبانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دربخش بانوان برگزار خواهدشد.


بر این اساس اداره رفاه کارکنان  دانشگاه به‌منظور تکمیل تیم‌های ورزشی کارکنان خانم جهت شرکت در مسابقات المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، از کلیه پرسنل علاقمند در سطح دانشگاه جهت حضور در تمرینات رشته های ورزشی مربوطه، زیرنظر مربیان مجرب  دعوت بعمل میاورد.


این گزارش در ادامه حاکی است این رقابتها دربخش بانوان در رشته های والیبال، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، شطرنج و دارت برگزار می شود. محل برگزاری این مسابقات درخزرآباد شهرستان ساری میباشد.  


در اطلاعیه اداره رفاه دانشگاه از کلیه کارکنان علاقمند به حضور در تیم های ورزشی جهت شرکت در این رقابت ها دعوت بعمل می آید تا جهت ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان و مکان برگزاری تمرینات رشته‌های مختلف و حضور در تیم‌های منتخب دانشگاه، حداکثر تا تاریخ10/4/96  با شماره تلفن 55470202  مسئول اداره رفاه کارکنان دانشگاه (آقای اعتمادحسینی) تماس حاصل فرمایید .

ساعت : 9:21 -  روز  : چهار شنبه  - 31 /  3 / 1396 /  شماره خبر : 34 / تعداد نمايش :1905

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
سامانه ها

سامانه تجاربمشاغل