امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

6:36:31 PM 1399 / 03 / 15
 
اخبار اداره رفاه کارکنان

مراسم بدرقه اولین کاروان بانوان ورزشکار دانشگاه

مراسم بدرقه اولین کاروان بانوان ورزشکار دانشگاه به مسابقات المپیاد خزرآباد ساری جهت اعزام رشته های ورزشی والیبال و دارت روز شنبه ۲۸مردادماه ۱۳۹۶برگزار گردید.        

سید مجید اعتماد حسینی مسئول اداره رفاه دانشگاه اظهار داشت: ۲۵ نفر از بانوان شاغل در واحدهای تابعه دانشگاه متشکل از ۴ تیم ورزشی، شامل رشته های والیبال، آمادگی جسمانی، دارت و تنیس روی میز به دومین المپیاد ورزشی وزارت بهداشت در ساری اعزام میشوند.                                                    

وی خاطر نشان کرد لزوم توجه به ورزش بانوان نه تنها در بخش قهرمانی سبب افتخار آفرینی برای دانشگاه علوم پزشکی کاشان می‌شود، بلکه در بُعد همگانی نیز سبب افزایش سلامتی و ارتقای کیفیت زندگی کاری این قشر از کارکنان می گردد.

وی همچنین با اشاره به افتخارآفرینی  تیم والیبال بانوان در المپیاد سال قبل و کسب مقام قهرمانی این تیم اهمیت ورزش و تأثیر آن بر سلامتی زنان را یادآور شد.   

اعتمادحسینی در ادامه از تلاش های معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه جناب آقای دکتر نیکزاد و مدیر محترم امور رفاهی و پشتیبانی دانشگاه جناب آقای سجادی و همچنین جناب آقای بلغد که در این زمینه حمایت بی دریغی انجام دادن تشکر و قدرانی نمود.

المپیاد دانشجویی

ساعت : 9:31 -  روز  : دو شنبه  - 30 /  5 / 1396 /  شماره خبر : 34 / تعداد نمايش :887

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
سامانه ها

سامانه تجاربمشاغل