امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

5:05:51 AM 1398 / 11 / 30
 
اخبار امور مالی

گزارش مدیر امور مالی دانشگاه از وضعیت منابع مالی در 9 ماهه سال 95

 

سید محمد بهشتی مدیر امورمالی دانشگاه درخصوص عملکرد مجموعه امورمالی دانشگاه و پرداختهای پرسنلی که از دغدغه های این حوزه میباشد سخن به میا ن آوردند.

مدیر امور مالی خاطرنشان کرد:   

  با عنایت به گذشت نزدیک به 9 ماه از سال 95 علی رغم کمبود منابع مالی و عدم وصول درآمدها از سازمانهای بیمه ای ، این دانشگاه تمام توان و تلاش خود را نسبت به پرداخت مطالبات پرسنل از محل منابعِ در اختیار یا سایر منابع انجام داده است .

آقای بهشتی درخصوص مطالبات از سازمانهای بیمه ای اظهار نمود مطالبات مربوطه از مرز 80 میلیارد تومان گذشته که سازمان تامین اجتماعی تاکنون 60% از مطالبات خود تا فروردین سال 95 و آنهم به شکل اخذ تسهیلات از بانک رفاه که بخشی از سود بانکی آن با تفاهمات به عمل آمده با وزارت متبوع از طرف این دانشگاه تامین گردیده ، را پرداخت نموده است و سازمان خدمات درمانی هم از دیماه سال 94 به دانشگاه بدهکار بوده که علی رغم پیگیریهای به عمل آمده و مکاتبات صورت گرفته تاکنون نتیجه ای حاصل نگردیده است .

وی گفت که پرداخت اکثر قراردادهای منعقده با بخش خصوصی در تمام حوزه های بهداشتی و درمانی و آموزشی به خصوص شرکتهای دارویی و تجهیزات با تاخیرهای چندین ماهه روبرو می باشد .

مدیر امور مالی دانشگاه افزود : جهت پرداختهای انجام شده تاکنون از ابتدای سال با مسئولیت رئیس محترم دانشگاه مبلغ 280 میلیارد ریال نقدینگی از سایر منابع شامل طرحهای عمرانی ، ردیفهای ابلاغی و . . . .  جابجا شده تا پرداختهای مربوطه صورت پذیرد ، واین موضوع موجب ایرادات مراجع ذیربط گردیده که درصورت عدم اجرای این فرآیند پرداختها در محدوده آذرماه سال گذشته باقی می ماند .

لازم بذکر است مسئولین دانشگاه پی گیریهای متعددی در جهت وصول مطالبات حتی در سطوح روسای موسسات و سازمانهای بیمه ای کشور انجام داده اند .

وی در پایان اظهار داشت :

پرداختهای پرسنلی در این دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاهها در خیلی از موارد به روزتر بوده که این خود دلیلی بر توجه و اهمیت بر اولویت در پرداختهای پرسنلی می باشد .بدیهی است به محض وصول هرگونه مطالبه ای دانشگاه اولویت اول خود را در جهت تامین پرداختهای پرسنل قرار خواهد داد.

ساعت : 13:55 -  روز  : چهار شنبه  - 1 /  10 / 1395 /  شماره خبر : 37 / تعداد نمايش :370

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
سامانه ها

سامانه تجاربمشاغل