امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

7:06:45 PM 1399 / 03 / 15
 
اخبار امور مالی

بازدید سرزده معاون محترم توسعه مدیریت ومنابع دانشگاه از بیمارستان نقوی

دوشنبه مورخ 13/10/1395 دکتر مهرداد فرزدی پور به همراه حسابرس داخلی ،مدیر امورعمومی و کارشناس اداره درآمد از حوزه صندوق بیمارستان نقوی بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید دکتر فرزندی پور با حضور در صندوق بیمارستان از فرایند در حال اجرا در بیمارستان بازدید کردند و با صندوقداران مجموعه به گفتگو پرداختند.ایشان بعد از بازدید از صندوق و گفتگو در خصوص موانع و مشکلات پیشرو از فضای سالن انتظار دیدن کردند و با اعمال تمهیداتی خواستار سرعت بخشیدن به تکمیل پرژه سالن انتظار شدند.

ایشان بعد از بازدید از حوزه صندوق، به بخش MRIرفته و از فرایند پذیرش واستفاده از دستگاه های کارت خوان و اتصال آن با سامانه HIS و فضای فیزیکی آن مجموعه نیز بازدید کردند.

معاونت توسعه  مدیریت و منابع دانشگاه خاطرنشان کردند؛با اتصال دستگاههای کارت خوان به سامانه بیمارستانیHIS  واصلاح این فرایند ما می توانیم با اعمال کنترلهای داخلی اثر بخش از انباشت پول در مکان صندوق جلوگیری کرده و ضمن تسریع بخشیدن به ارائه خدمات به بیماران از حجم مراجعات به صندوق جلوگیری کرده  و همچنین با این امر بدون هیچ دغدغه و صرف وقت مبالغ درآمدی به حسابهای بانکی واریز خواهند گردید.

ایشان ضمن آرزوی موفقیت برای همکاران در این بیمارستان از مدیریت بیمارستان خواستار اتصال HISتمامی قسمتهای ارائه خدمت به دستگاه های کارت خوان در کمترین زمان ممکن شدند و اصلاح این فرایند را جزء اولویتهای اول این مدیریت دانستند.

ساعت : 9:39 -  روز  : شنبه  - 18 /  10 / 1395 /  شماره خبر : 37 / تعداد نمايش :345

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
سامانه ها

سامانه تجاربمشاغل