امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

10:35:50 PM 1399 / 03 / 10
 
اخبار امور مالی

اولین نشست مجموعه مدیریت امورمالی ستاد با معاونت توسعه مدیریت و منابع جدید

امروز شنبه مورخ 3/4/1396 مجموعه امورمالی ستاد با معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نشستی را در سالن شهدا برگزار نمودند.

در ابتدا جلسه سید محمد بهشتی با تلاوت آیاتی از قران مجید شرح وظایف هرکدام از پرسنل امورمالی ستاد را نامبرده و معرفی شدند.

مدیر امورمالی دانشگاه از چالشهای موجود در هر حوزه زیر مجموعه سخن به میان آوردند و کمبود منابع انسانی متخصص،کمبود فضای فیزیکی و عدم هماهنگی واحدهای غیر مالی با مجموعه امورمالی را از عمده چالشهای موجود نامیدند.

سید محمد بهشتی به بازنشستگی حدود 30 نفر از پرسنل امورمالی در سه سال گذشته پرداختند و متذکر شدند که با وجود کمبود نیرو و همچنین بازنشستگی این همکاران منابع انسانی جدید به این مجموعه تزریق نشده است.  

در ادامه این نشست دکتر حسین نیکزاد ضمن تشکر از همکاران امورمالی ستاد در خصوص عملکرد کذشته ،امورمالی را چرخ محرک دانشگاه دانست و معاونت پشتیبانی را برای رسیدن به اهداف والای سازمان که همان خدمت رسانی به مردم عزیز می باشد را عامل حیاطی معرفی کرد.

معاونت توسعه مدیریت ومنابع از گامهای اجرای حسابداری تعهدی سخن به میان آورده و خاطرنشان کردند؛اجرای گام به گام حسابداری تعهدی توانست مدیران سازمان را در تصمیم گیری های کلان واجرای سیاستهای راهبردی دانشگاه یاری رساند و انتظار می رود با اجرای بهتر فرایندهای موجود بتوان مشکلات پیشرو در مجموعه بزرگ امورمالی را با گزارشات به موقع و قابل اتکا برطرف نماییم.

ایشان در ادامه از اجرای تشکیلات جدید در مجوعه امورمالی سخن به میان آوردند و قدم اول اصلاحات در این حوزه را سازماندهی این مجموعه همگام با چارت تشکیلات ابلاغی دانستند.

در پایان این نشست، چند تن  از مسئولین وکارشناسان حوزه های مختلف امورمالی با بیان چالشهای موجود در هر حوزه ، دغدغه های  موجود را به تفصیل بیان نمودند.
 

ساعت : 14:3 -  روز  : شنبه  - 3 /  4 / 1396 /  شماره خبر : 37 / تعداد نمايش :286

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
سامانه ها

سامانه تجاربمشاغل