امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

10:22:36 PM 1397 / 03 / 06
 
اخبار امور مالی

جلسه هم اندیشی مسئولین امورمالی کلیه مراکز با معاون توسعه مدیریت ومنابع

در نشستی که عصر دیروز با حضور دکتر حسین نیکزاد، مدیر امورمالی و کلیه مسئولین مالی در سالن شهدا ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد ، پاره ای از چالشهای موجود مطرح و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در ابتدا جلسه سید محمد بهشتی ضمن اهمیت تهیه صورتهای مالی سال95 به اهتمام بیشتر واحدهای مستقل در این خصوص اشاره کرده و خواستار نظارت بیشتر مسئولین مالی در این خصوص شدند. مدیر امورمالی دانشگاه حساسیت روز افزون حوزه صندوق را خاطرنشان کردند و افزودند؛ با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و اهمیت حفاظت از منابع مالی و انسانی که از مهمترین سرمایه های هر سازمان می باشند، مسئولین امورمالی باید نظارت خود را در این خصوص گسترش داده تا تبعات منفی عدم نظارت بموقع باعث ایجاد ناهنجاری در مجموعه امورمالی نگردد.

در این جلسه کارشناسان ستادی در خصوص نحوه تخصیص منابع توضیحاتی را به تفصیل ارائه داده و از طرح موفق تجمیع پرداختهای پرسنلی سخن به میان آوردند و مسئولین امورمالی نظرات خودرا در این خصوص مطرح نمودند.

در ادامه جلسه دکتر حسین نیکزاد بروزرسانی اموال،انبار و دارایی ها را خواستار شدند و این عوامل را یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در تهیه بهای تمام شده خدمات دانستند. ایشان آموزش را عامل توانمندسازی نیروی انسانی مجموعه بزرگ امورمالی دانسته و همانگی بیشتر مجموعه امورمالی را  با مدیریت بودجه خواستار شدند. 

ساعت : 10:35 -  روز  : یکشنبه  - 29 /  5 / 1396 /  شماره خبر : 37 / تعداد نمايش :114

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر