امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

5:22:01 PM 1401 / 09 / 14
 

به نام خالق بلندترین قله ها و عمیق ترین دره ها

با سلام خدمت تمامی همکاران دانشگاه علوم پزشکی خصوصا مجموعه بزرگ امورمالی

از زمانی که مدیریت امورمالی دانشگاه در صدد بر آمدند تا وب سایت امورمالی دانشگاه را فعال کنند، همیشه در این اندیشه بودیم تا بتوانیم حرفهای ناگفتنی یا به عبارتی درگوشی همکاران را نیز به گوش مسئولین دلسوز مجموعه برسانیم.لذا با توجه به اهمیت موضوع و ایراد کردن مطالبی که شاید در پیشبرد اهداف سیستم کمک نماید به این فکر افتادیم تا بخشی از منوی وب سایت امورمالی را به این امر اختصاص دهیم.که در همین راستا بخش "ایستگاه حرف رسا" رابر همین مبنا راه اندازی کردیم.

چند نکته ضروری را در این خصوص متذکر می شویم:

1.      نکات و گفتار مطرح شده در این قسمت صحبتهای تمام همکارانی خواهد بود که در صورت صلاحدید می توانیم نام صاحب سخن را ذکر نماییم

2.      سعی می کنیم تمامی مناسبتهای همکاران را (پیامهای شادی و تسلیت) به اطلاع همکاران برسانیم.

3.      پاره ای از مطالب گاها بصورت مزاح از طرف همکاران مطرح می گردد که با توجه به حفظ حرمتها از ارائه آنها استقبال می کنیم.

  با تشکر

 

 

سلام و عرض ادب

عید خجسته همه همکاران مجموعه بزرگ امورمالی مبارک.انشاالله تلاش میکنیم که این قسمت سایت امورمالی را هم مانند مابقی قسمتها امسال فعال داشته باشیم.البته با کمک شما همکاران عزیز و همیشه در صحنه.

برای شروع یک تشکر خاص از آقای فلاح زاده خواهیم داشت برای طرح موضوع حق فنی مجموعه امورمالی درنشست با ریاست محترم دانشگاه.به نقل از بعضی همکارای خوبمون ؛انشاالله فلاح زاده ها زیاد بشوند....!!

 

سلام مجدد

بحث برگزاری کلاسهای آموزشی امورمالی بود، قرار شد کلاسها ساعت 2 بعداظهر شروع شود تا 6عصر. یک دفعه یاد درس ریاضی مدرسه و دانشگاه افتادم.یادش بخیر...

به نقل قول یکی از همکاران عزیز...

 نقل می کردند که "مطالعات آموزشی نشان داده اگر دروس ریاضی و آمار صبح اول وقت انجام گردد از گیرایی اطلاعاتی و اثربخشی بالاتری برخوردار خواهد بود". نمی دونم امورمالی ریاضی ندارد یا ریاضی و امورمالی جزء آموزش نسیت.

 

به نام خالق زیارت و سیاحت

ضمن تشکر از مسئولینی که در خصوص وام مسافرت اتخاذ تصمیم نمودند که اصل تفکر قابل احترام می باشد...

به نقل از چندی همکاران...

با توجه به مبلغ تعیین شده(15000000ریال) برای مسافرت، مکان هایی که یک خانواده 4نفره می تواند برای مسافرت به آن فکر کند را ذکر نمایید.

خبر: موسسه ایثار برای مسافرت داخلی مبلغ20000000 ریال اختصاص داده است.

 به قول همکار دیگه...

با احتساب مبلغ15000000ریال به کارکنان دانشگاه بصورت قرعه کشی "یا مسافرت داخل ما داخل نیست یا مسافرت داخل موسسه ایثار خارج است"   جای تفکر داره !!!

   
سامانه ها

مشاغل

مدیریت دانش