امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

4:37:56 AM 1396 / 04 / 03
 

به نام خالق بلندترین قله ها و عمیق ترین دره ها

با سلام خدمت تمامی همکاران دانشگاه علوم پزشکی خصوصا مجموعه بزرگ امورمالی

از زمانی که مدیریت امورمالی دانشگاه در صدد بر آمدند تا وب سایت امورمالی دانشگاه را فعال کنند، همیشه در این اندیشه بودیم تا بتوانیم حرفهای ناگفتنی یا به عبارتی درگوشی همکاران را نیز به گوش مسئولین دلسوز مجموعه برسانیم.لذا با توجه به اهمیت موضوع و ایراد کردن مطالبی که شاید در پیشبرد اهداف سیستم کمک نماید به این فکر افتادیم تا بخشی از منوی وب سایت امورمالی را به این امر اختصاص دهیم.که در همین راستا بخش "ایستگاه حرف رسا" رابر همین مبنا راه اندازی کردیم.

چند نکته ضروری را در این خصوص متذکر می شویم:

1.      نکات و گفتار مطرح شده در این قسمت صحبتهای تمام همکارانی خواهد بود که در صورت صلاحدید می توانیم نام صاحب سخن را ذکر نماییم

2.      سعی می کنیم تمامی مناسبتهای همکاران را (پیامهای شادی و تسلیت) به اطلاع همکاران برسانیم.

3.      پاره ای از مطالب گاها بصورت مزاح از طرف همکاران مطرح می گردد که با توجه به حفظ حرمتها از ارائه آنها استقبال می کنیم.

  با تشکر

 

 

سلام و عرض ادب

عید خجسته همه همکاران مجموعه بزرگ امورمالی مبارک.انشاالله تلاش میکنیم که این قسمت سایت امورمالی را هم مانند مابقی قسمتها امسال فعال داشته باشیم.البته با کمک شما همکاران عزیز و همیشه در صحنه.

برای شروع یک تشکر خواص از آقای فلاح زاده خواهیم داشت برای طرح موضوع حق فنی مجموعه امورمالی درنشست با ریاست محترم دانشگاه.به نقل از بعضی همکارای خوبمون ؛انشاالله فلاح زاده ها زیاد بشوند....!!

   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر