امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

9:42:23 AM 1399 / 06 / 30
 
اخبار معاونت

پیام تبریک معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به مناسبت روز کارمند

هفته اول شهریورکه مصادف با هفته دولت است، یادآور یک دولت مکتبی و مردمی و شهادت دو تن از رادمردان ایران اسلامی شهیدان رجایی و باهنر است و چه شیرین است که نام و خاطره آنان به عنوان الگو و یک سرمشق ماندگار باشد.

به طورحتم موفقیت و پیشرفت هر سازمانی به تخصص، تعهد کاری و اخلاقی نیروی انسانی آن وابسته است و هیچ تلاشی در راستای ارتقاء آن بدون کوشش این عزیزان موفق نخواهد بود و بدون ‌شک نادیده گرفتن کرامت و حرمت چنین سرمایه‌ای برای هر نهادی خسارات ‌جبران ناپذیری به بار خواهد داشت.

موفقیت امروز دانشگاه در تمامی عرصه های علمی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و …مرهون تلاش، انسجام کاری، اخلاق مداری و همدلی و همیاری همکاران فرهیخته این دانشگاه و شایسته تقدیر است.

فرصت مغتنمی است که ضمن تبریک هفته دولت، قدردان زحمات و تلاش‌های صادقانه تمام همکاران در دانشگاه باشیم و با تبریک روزکارمند به تمامی کارکنان عزیز و پرتلاش از درگاه خداوند متعال برای تمامی همکاران گرامی آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارم و امید است با توکل به خداوند متعال، صداقت کاری، همدلی، قانونمندی و مسئولیت پذیری در راستای ارتقای فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مجموعه بزرگ دانشگاه گام های موثر و بلندی در آینده برداریم.

دکتر مهرداد فرزندی پور

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه

ساعت : 12:23 -  روز  : پنج شنبه  - 4 /  6 / 1395 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :1009

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

سامانه تجاربمشاغل