امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

10:09:14 PM 1397 / 03 / 06
 
اخبار معاونت

مراسم تکریم و معارفه مدیر دفتر فنی دانشگاه برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیر دفتر فنی  دانشگاه روز چهارشنبه 1/6/96 با حضور رئیس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و جمعی از مدیران و کارکنان دانشگاه در سالن شهدای ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این مراسم ضمن اشاره به اهمیت دفتر فنی، خدمت در دفتر فنی دانشگاه را خدمت شبانه روزی عنوان کرد.

دکتر حسین نیک زاد، ضمن اشاره به اهمیت برنامه ریزی مدون و پیش بینی های لازم برای حوادث غیر مترقبه اظهار داشت: پروژه های عمرانی  از لحاظ ساختار و کیفیت باید در حالت عادی و حوادث پاسخگو باشد.

وی امر بهداشت و درمان در منطقه را یک کار تیمی که در آن تلاش فرد فرد کارکنان در بهبود کیفیت خدمات موثر است دانست.

دکتر نیک زاد طرح تحول سلامت را یک فرصت استثنایی و نقطه عطفی برای دانشگاه برشمرد و تاکید کرد: جهت ارتقاء بهداشت و درمان منطقه بایستی به درستی برنامه ریزی و از این فرصت استفاده کنیم.

وی در پایان از زحمات مهندس سید حمیدرضا مژگانی در مدت تصدی این پست تقدیر و تشکر کرد و برای مهندس محسن اویسی آرزوی موفقیت کرد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از تلاش های مهندس سید حمیدرضا مژگانی به عنوان مدیر سابق دفتر فنی دانشگاه  تقدیر و تجلیل به عمل آمد و نیز حکم انتصاب مهندس محسن اویسی قرائت شد.

ساعت : 13:4 -  روز  : پنج شنبه  - 2 /  6 / 1396 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :540

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر