امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

7:44:03 PM 1402 / 03 / 12
 
اخبار معاونت

آخرین جلسه کمیسیون مناقصات دانشگاه در سال 1401 برگزار شد

آخرین جلسه کمیسیون مناقصات دانشگاه در سالجاری با حضور مشاور مالی و اداری رییس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع و سایر اعضای کمیسیون روز یکشنبه مورخ 1401/12/27 در دفتر معاونت توسعه دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، معاون توسعه دانشگاه با اعلام این خبر اظهار داشت: در این نشست با حضور مدیران حراست و اداره بازرسی پاکت های مناقصات دیزل ژنراتور برای بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) و خرید سرور برای مرکز آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه بازگشایی و به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

دکتر نجات خیری پور با اشاره به برگزاری تعداد 50 جلسه کمیسیون مناقصات در سال 1401 اظهار داشت از این تعداد 22 جلسه مناقصه، 10 جلسه مزایده ، 10 جلسه استعلام و 8 جلسه فراخوان بوده است.

وی، واگذاری ارائه خدمات پایگاه‌های سلامت شهری، امور طبخ و توزیع سلف سرویس مرکزی دانشگاه و بیمارستان بهشتی، فضای سبز دانشگاه، لنژری و نظافت خوابگاه‌های دانشگاه، احداث مرکز خدمات جامع سلامت ابوزید آباد، تامین نیروی انسانی دانشگاه، تهیه لباس بیمار، خرید دستگاه چیلر و دیزل ژنراتور برای بیمارستان امام حسن مجتبی‌(ع) شهرستان آران و بیدگل و تجمیع بیمه نامه‌های دانشگاه را از شاخص‌ترین مناصات برگزار شده در سالجاری برشمرد.

دکتر خیری پور، واگذاری خدمات داروخانه‌های سرپایی بیمارستان‌های تابعه دانشگاه، فروشگاه بیمارستان شهید بهشتی و... را از مزایده‌های سالجاری عنوان کرد.

معاون توسعه دانشگاه با اشاره به استعلام واگذاری نگهداری آسانسور کلیه واحدها در سال 1401، فراخوان شناسایی پیمانکار، سرمایه گذار و حسابرس رسمی را از فراخوانهای مهم سال جاری دانست.

ساعت : 17:24 -  روز  : یکشنبه  - 28 /  12 / 1401 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :113

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

مشاغل

مدیریت دانش