امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

5:12:47 PM 1402 / 07 / 12
 
اخبار معاونت

اولین کمیته ورزش کارکنان دانشگاه برگزار شد

اولین کمیته ورزش کارکنان دانشگاه  با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع ، مدیر امور پشتیبانی ورفاهی، دبیر و اعضای این کمیته روز شنبه 1402/3/13 در دفتر معاونت توسعه و مدیریت منابع برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر نجات خیری پور ضمن اشاره به اهمیت ورزش جهت پیشگیری از عوارض ناشی از کم تحرکی کارمندان بالاخص پشت میز نشین ها، اظهار داشت: کمیته ورزش کارکنان را برای پیگیری مجدانه مقوله ورزش کارکنان و سلامت ایشان ضروری دانستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، شناسایی ظرفیت های انسانی و تجهیزاتی در رشته‌های مختلف ورزشی دانشگاه، ارتقای انگیزه ورزشی کارکنان دانشگاه، دعوت از کارمندان ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی و آماده سازی تیم‌های ورزشی کارمندی با انگیزه و توانمند جهت شرکت در المپیادهای ورزشی را از اهداف تشکیل کمیته ورزش کارکنان برشمرد.

وی با بیان اینکه تا مدتی است ورزش کارکنان زیر نظر معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه بوده است با پیگیری ها و هماهنگی های انجام شده ورزش کارکنان مجددا  به حوزه معاونت توسعه واگذار شد که پس از تشکیل کمیته به جد موضوع ورزش کارکنان در واحدهای مختلف دانشگاه پیگیری خواهد شد.

ساعت : 16:32 -  روز  : یکشنبه  - 4 /  4 / 1402 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :163

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

مشاغل

مدیریت دانش