امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

9:26:23 AM 1398 / 05 / 31
 
اخبار معاونت

برگزاری نشست مشترک معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با مدیریت منابع انسانی و رؤسای امور اداری واحدهای تابعه دانشگاه

در این نشست پس از تلاوت آیات قرآن کریم جناب آقای دکتر نیک زاد –معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با تأکید بر لزوم تدوین و ابلاغ شرح وظایف مشخص برای هر شخص توسط امور اداری، انتظارات و دیدگاههای خود را در حوزه حقوق و مزایا، آموزش، ارزشیابی، اطلاعات و آمار های مختلف، امور بازنشستگی و ... مطرح نمودند.

در ادامه آقای عرب سعیدی –سرپرست مدیریت منابع انسانی دانشگاه ضمن تشکر از اهتمام آقای دکتر نیک زاد برای برگزاری جلسه اظهار داشت : مشکلات و ابهامات احتمالی در جلسات ماهیانه ای که از ابتدای مدیریت اینجانب با رؤسای امور اداری برگزار می گردد مطرح و با تبادل نظرات همکاران، رفع و فرآیند انجام امور در کلیه واحدها یکسان سازی می گردد. لیکن برخی از نواقص و مشکلات در فرآیند کارها در ارتباط با سایر مدیریت های دانشگاه بوده که لازم است با طرح در چنین جلساتی از طریق معاونت پیگیری شود. در ادامه رؤسای محترم امور اداری واحدها به بیان نظرات و پیشنهادات و انتظارات خود از معاون محترم توسعه مدیریت و منابع جهت تسهیل در انجام صحیح، مطلوب و سریع وظایف محوله پرداختند.

ساعت : 9:23 -  روز  : پنج شنبه  - 27 /  10 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :838

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :
  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

سامانه تجاربمشاغل