امام على سلام الله علیه : برترین کار نیک، رسیدن به فریاد ستم دیده است ::: کمال الدّین: ج 2، ص 211

10:31:01 PM 1399 / 07 / 10
 
اخبار معاونت

از کارمندان نمونه دانشگاه تقدیر شد

طی مراسمی همزمان با شورای مدیران حوزه ریاست و معاونت توسعه در تاریخ 99/06/23 که با حضور رئیس دانشگاه ، معاون توسعه مدیریت و منابع وکلیه مدیران حوزه ستادی دانشگاه برگزار شد، از کارکنان نمونه حوزه ریاست و معاونت توسعه با اهدای لوح ، گل و هدیه تقدیر شد.

معاون توسعه مدیریت  و منابع دانشگاه در این مراسم با اشاره  به فرایند انتخاب کارکنان نمونه سال جاری، بیان داشتند: در سال 99  به مناسبت هفته دولت و چهارم شهریور (روز کارمند)طبق برنامه ریزی و هماهنگی های انجام شده ، به نسبت کارکنان شاغل در هرواحد ، سهمیه مشخصی برای انتخاب و معرفی کارمندان نمونه برای واحدها تعیین و ابلاغ شد تا با درنظر گرفتن معیار های مربوطه در حصوص معرفی کارمند نمونه واحد خود اقدام نمایند.

دکتر فرزندی پور افزودند: کل کارکنان نمونه معرفی شده در دانشگاه  35 نفر بوده که به منظور تجلیل از آنان به نمایندگی از کلیه کارکنان،  لوح و هدایای نا قابلی به آنها تقدیم شد .

لازم به ذکر است با توجه  به اینکه در شرایط خاص بحران شیوع کووید 19، امکان برگزاری مراسم عمومی تقدیر از کارکنان نمونه میسر نبود، مقرر شد تا هر واحد راساً و به نحو شایسته نسبت  به تقدیر از کارکنان نمونه خود و اهدای لوح و هدایای تهیه شده به آنان اقدام نماید.

ساعت : 17:40 -  روز  : شنبه  - 22 /  6 / 1399 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :266

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

سامانه تجاربمشاغل